Oferta dla firm

Rozliczenie bezgotówkowe

Dzięki temu rozwiązaniu Twoja firma może korzystać z taksówek w możliwie najbardziej wygodnej formie. Po zawarciu umowy, pracownicy, właściciele czy inne osoby otrzymują kartę dzięki którym kurs jest rejestrowany. Co za tym idzie, po każdym zamówieniu taksówki klient otrzyma powiadomienie e-mail, że kurs się odbył, o której godzinie i w jakiej kwocie. Firma uzyskuje dostęp do portalu gdzie można sprawdzić ile dany pracownik przejechał, o której godzinie, za jaką kwotę. Można ograniczyć ilość przejazdów dziennie, ich wysokość. Jest wiele wygodnych opcji, dzięki którym nadzór i rozliczenie kursów jest szybkie i proste.

Faktury

Dzięki tej opcji, wystawianie faktury w taksówce nie zajmuje czasu. Nie trzeba czekać, aż kierowca znajdzie druk faktury, wpisze nazwę i wyliczy wartość podatku. Faktura w Rydwanach to dwa proste kroki. Po zakończeniu kursu informujemy kierowcę, że życzymy sobie fakturę i podajemy kierowcy nr telefonu. W drugim kroku klikamy link w sms, który otrzymaliśmy, wpisujemy nazwę i faktura jest gotowa do druku. Istniej możliwość wystawienia faktury zbiorczej np. na koniec miesiąca.

1

Po zakończeniu kursu informujemy kierowcę, że życzymy sobie fakturę i podajemy kierowcy nr telefonu.

Otrzymujemy smsa z likiem do pobrania faktury. Klikamy pobierz fakturę aby pobrać dokument w formacie PDF. Możemy również wejść na stronę https://faktura.taxity.pl aby przejrzeć poprzednie faktury lub wydrukować fakturę zbiorczą.

2

Logujemy się na stronie faktura.taxity.pl

Podajemy numer telefonu, NIP firmy i kod otrzymany smsem.

3

Po wpisaniu danych zostaniemy zalogowani do systemu

W systemie automatycznego wystawiania faktur możemy zarządzać swoimi danymi i wystawionymi dokumentami.

Po zalogowaniu możemy przejrzeć wystawione faktury lub wygenerować fakturę zbiorczą za cały miesiąc.

Aby wystawić nową fakturę wystarczy uzupełnić formularz. Możemy otrzymać fakturę na podany adres e-mail.